top of page
School Hallway

Dezinfekce ozonem ve VEŘEJNÝCH A KOMERČNÍCH PROSTORÁCH

Sanity System dezinfikuje ozónem školky, školy i univerzity

V prostorách škol kolují stovky nejrůznějších virů, bakterií, kvasinek a parazitů. Některé z nich způsobují jen lehké obtíže, jiné mohou vyvolat i závažná onemocnění. Chraňte zdraví studentů i pedagogů. Přenosný generátor ozónu Sanity System čistí vzduch a povrchy, které se v interiéru nacházejí. Rychle vydezinfikuje okna, dveře, stěny, koberce, stoly, židle i šatní skříňky.

Dezinfekce ozónem zničí více než 99 % všech patogenních mikroorganismů. Působí na bakterie, plísně, houby i viry, a to včetně COVID-19. Certifikovaný generátor ozónu Sanity System si u nás můžete nejen koupit, ale i pronajmout. Přístroj SANY Med 80 se hodí především pro menší třídy, SANY Plus pak oceníte ve větších prostorách.

Majitele restaurací a kaváren často překvapí, jak rychle ozonové generátory Sanity System pracují

Naše ozónové generátory ničí 99 % všech patogenních mikroorganismů, jako jsou bakterie, plísně, houby a viry. Prokazatelně inaktivují a likvidují také COVID-19. Používání generátorů ozónu Sanity System v kuchyni navíc snižuje riziko mikrobiální kontaminace potravin a usnadňuje jejich uchovávání. Zabraňuje totiž šíření cizorodých patogenních mikroorganismů, a tak zpomaluje kažení potravin.

Dezinfekce ozónem je vhodná pro všechny typy restaurací, hotelů i kaváren. Certifikovaný generátor jednoduše umístíte do interiéru a necháte ho pracovat. Už za 35 minut vyčistí vzduch a vydezinfikuje všechny povrchy. Po skončení čisticího cyklu navíc zachytí zařízení zbytkový ozón, takže nemusíte větrat ani hodiny čekat, než bude místnost znovu obyvatelná. Ihned v ní můžete opět pracovat. 

V hotelech využívají dezinfekci ozónem na denní bází

Generátory ozónu Sanity System zajišťují dezinfikování pokojů, společných prostor, recepcí, restaurací, toalet i prostorů pro wellness. Likvidují zápachy a patogenní mikroorganismy. Nezáleží přitom na tom, zda se ukrývají v záclonách, na pohovkách nebo v ložním prádle. Dezinfekce ozónem působí na všechny povrchy v místnosti – stěny, nábytek i jednotlivé předměty. Díky tomu se personál i hosté pohybují v bezpečném prostředí a dýchají čistý vzduch.

V kancelářích oceňují svěží vzduch bez alergenů

Velké uplatnění nacházejí prověřené ozónové generátory také v kancelářích mnoha firem. Významně zlepšují kvalitu vzduchu a odstraňují potenciálně nebezpečné alergeny. Ničí zápach, bakterie, plísně, houby, kvasinky, pyl i roztoče. Díky tomu se zaměstnancům lépe pracuje a nehrozí jim časté nemoci. Především v období chřipkových sezón. Sanity System čistí vzduch výhradně pomocí ozónu – stejného, který se vyskytuje v atmosféře. Dezinfekce prostorů je tak ve srovnání s chemickými přípravky šetrná k životnímu prostředí.

Naši zahraniční partneři

bottom of page