SANY MED 80

Náš ozonový generátor SANY MED je navržen tak, aby dezinfikoval a zbavoval zápachů zdravotnická zařízení a menší komerční prostory.

Dezinfikování menších prostor

SANY MED je ideálním zařízením pro dezinfekci lékařských a veterinárních ambulancí, zubních ordinací, chemických analytických laboratoří. Dezinfikování je doporučováno v kancelářích, čekárnách, hotelových pokojích, kosmetických salonech, kavárnách, restauracích a obchodech.

SANY MED jednotka je lehká, přenosná, napájena elektrickou energií ze standartní zásuvky. Je vybavena jednoduchým a intuitivním displejem se třemi přednastavenými programy, které se liší dobou působení a množstvím ozonu. Je bezpečná a snadno ovladatelná, automaticky vybírá správné množství ozonu dle velikosti plochy a optimalizuje čas expozice, aby se zabránilo poškození objektů a povrchů.

Na rozdíl od většiny dezinfekčních přístrojů na trhu je SANY MED vybaven zařízením "Safe System", které zachycuje zbytkový ozon na konci programu a přeměňuje jej v kyslík, což umožňuje se bezpečně vrátit k pracovním činnostem ihned po skončení dezinfikování. Splňuje požadavek zákona D.Lgs. 81/2008 věnující se ochraně zdraví a bezpečnosti na pracovištích.

Pronájem: 7 999 Kč/měsíčně

V případě že máte zájem o nákup nebo pronájem více jednotek, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Připravíme Vám nabídku na míru.

Objem až 80 m3

3 programy

(34-50-90 min)

Kompaktní a tichý

Zcela automatický

Mám zájem o vaše služby
arrow&v

Odesláním poptávky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

© 2020 by O3 Dezinfekce

  • Facebook

Výsledky testů v ČR (již brzy)