top of page
Doctor and Patient

Dezinfekce ozonem

ve ZDRAVOTNICTVÍ

Pomáhá v ordinacích praktických lékařů i zubařů

Za jeden den projdou běžnou ordinací až desítky lidí. Nejen lékaři se tak neustále potýkají s rizikem nákazy nebezpečnými mikroorganismy – např. viry, houbami nebo bakteriemi. Generátory Sanity System ochrání pacienty i zdravotnické pracovníky. Snadno se používají a mají vysokou účinnost, která obstojí i v nejnáročnějších podmínkách zdravotnických zařízení. Dezinfekce ozónem je bezpečná, šetrná k životnímu prostředí a nevyžaduje zdlouhavé větrání po každém čištění prostoru.

Čistí vozy záchranné služby

Ve vozech záchranné služby se běžně nacházejí miliony částic a patogenních mikroorganismů. Prověřený a certifikovaný dezinfekční systém si s nimi ale hravě poradí. Generátor ozónu Sanity System zlikviduje více než 99 % bakterií, plísní i hub a je to jediný produkt na trhu, který inaktivuje viry – včetně COVID-19. Je vhodný pro interiéry a klimatizace všech sanitních vozidel. Dennodenně ho používají také autopůjčovny, přepravní společnosti, dopravní podniky nebo policejní a hasičské stanice.

Dezinfekce ozónem hraje prim i ve zdravotnických

a analytických laboratořích

Generátory ozónu Sanity System jsou skvělým řešením také pro analytické, výzkumné a nemocniční laboratoře. Čistí povrchy rychle a šetrně, aniž by ohrozily citlivé laboratorní sklo. Snižují riziko kontaminace vzorků i nákazy zdravotníků. Používání ozónu k dezinfikování navíc umožňuje rychlý návrat k pracovním činnostem. Oproti jiným generátorům, které vyžadují důkladné větrání a hodinové čekání, má Sanity System tu výhodu, že můžete začít pracovat ihned po skončení čisticího cyklu.

V případě že máte zájem o nákup nebo pronájem více jednotek, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Připravíme Vám nabídku na míru.

Mám zájem o vaše služby

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Odesláním poptávky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

bottom of page